„Jej postać jest zazdrosna o wszystkich”: Żona Wiśniewskiego opublikowała prywatne zdjęcia z weekendu

Żona Wiśniewskiego znowu tematem numer jeden w mediach. Tym razem chodzi o jej ponętne ciało, które właśnie pojawiło się na Instagramie. Fani są zachwyceni urodą czwartej żony Michała Wiśniewskiego, którą ta zachowała pomimo swojego wieku.

Żona Wiśniewskiego zgodziła się zaprezentować w social mediach swoje ponętne ciało, które na dodatek eksponowała publicznie. W samym bikini przemierzała ulice tajemniczego, tropikalnego miejsca, w które udała się z przyjaciółką. Fani są zachwyceni i jednocześnie zazdroszczą Michałowi Wiśniewskiemu, który takie widoki mógł podziwiać niegdyś na co dzień. Niestety, już wkrótce rozwiedzie się z Dominiką Tajner.

Żona Wiśniewskiego w samej bieliźnie na środku plaży

Dominika Tajner w bieliźnie, która niejednemu rozpaliłaby wyobraźnię, prezentowała się na jednej z tropikalnych wysp. Obecnie celebrytka przebywa w Afryce, a dokładnie w Tunezji wraz ze swoją przyjaciółką, która jednocześnie zajmuje się dbaniem o jej wizerunek PR.

Celebrytka, która od początku swojego rozwodu z Michałem Wiśniewskim jest na pierwszych stronach gazet, nad Morzem Śródziemnym paradowała jedynie w bikini, które odsłaniało sporo jej zwykle zakrytych części ciała. Nic dziwnego, że fotografia przyciągnęła uwagę internautów.

Dominika Tajner skończy niedługo 40-stkę, a jej sylwetka jest dziś nienaganna. Mają jej czego pozazdrościć koleżanki z branży show biznes, a także fanki, które nie mogą uwierzyć, że Tajner nadal tak dobrze się trzyma.

– Wow, wyglądasz cudnie – napisała jedna z użytkowniczek sieci.

– Niesamowita, wspaniała, cudna – brzmi wpis wyraźnie zauroczonego internauty.

– Jak Ty to robisz? Jak po ciąży mając 40 lat wyglądałam co najmniej trzy razy gorzej… – smuci się fanka.

– Odpoczywaj tam! Masz taki promienny uśmiech. Słońce, plaża i morze Ci służą – napisała użytkowniczka Instagrama.

– Taka to pożyje – czytamy.

Podobnych komentarzy było wiele (fotografia pojawiła się na profilu instagramowym Aldony Wleklak). Internauci pod publikacją byli zgodni – taki urlop należy się Dominice Tajner, która w ostatnim czasie dużo przeszła. Oprócz rozwodu użytkownicy sieci mieli na myśli także chwile grozy, jakie Tajner przeżyła, gdy jej synek niespełna miesiąc temu nagle trafił na OIOM. Jego stan zdrowia jest już jednak stabilny.

1

1

Źródło: pikio.pl

Share