Podczas próby generalnej do uroczystego chrztu Archiego, doszło do wielkiej awantury. Księżna Kate wybiegła z płaczem

Księżna Kate bohaterką kolejnego skandalu na brytyjskim dworze. Wygląda na to, że wdała się w konflikt z kimś z rodziny królewskiej. W związku z tym była widziana zapłakana i wściekła. Pojawiły się szokujące doniesienia dotyczące tego wydarzenia.

Księżna Kate jest osobą, która uchodzi raczej za przykładną żonę dla księcia Williama i dobrą matkę dla książąt. Wygląda na to, że kolejny raz wdała się w konflikt z kimś z rodziny królewskiej. Awantura była bardzo poważna, a księżna wybiegła z płaczem. Znamy szczegóły tego dramatycznego wydarzenia.

Księżna Kate skonfliktowana

Księżna Kate kolejny raz jest w centrum zainteresowania za sprawą skandalu. Podobno podczas próby generalnej do uroczystego chrztu Archiego, doszło do wielkiej awantury. Księżna Cambridge mocno ją przeżyła i zalała się łzami.

Osobą, z którą dotkliwie się pokłóciła była Meghan Markle. Mówi się, że obie panie nie przepadają za sobą i wygląda na to, że jest to prawda. Powód tej kłótni może się wydawać bardzo błahy, ale jeżeli chodzi o rodzinę królewską wszystkie nawet najmniejsze sprzeczki urastają do rangi dramatu.

Konflikt pomiędzy księżnymi

Kate Middleton bardzo rzadko spędza czas z Meghan Markle i wygląda na to, że między nimi nie ma wielkiej sympatii. Ostatnio media donosiły o konflikcie pomiędzy braćmi Williamem i Harrym, a teraz informują o sprzeczce pomiędzy ich żonami.

Do wydarzenia doszło na próbie generalnej chrztu małego Archiego. Podobno księżna Sussexu zwróciła uwagę Kate za to, że ta próbuje skraść show i za bardzo skupia na sobie uwagę wszystkich zebranych. Tymi zarzutami doprowadziła księżną Kate do łez.

Żona Williama wściekła i zapłakana opuściła błyskawicznie próbę. Mąż musiał długo uspokajać roztrzęsioną partnerkę.

Była to kolejna sytuacja, w której Meghan Markle skrytykowała Kate. Księżna Cambridge często musi znosić przytyki żony księcia Harry’ego i zawsze reaguje na nie bardzo emocjonalnie.

O konflikcie na brytyjskim dworze mówi również sporo zdjęcie, które zostało wykonane po ceremonii chrzcin Archiego. Widać, że zarówno Kate jak i William mają nienaturalne miny i w sztuczny sposób cieszą się z obecności na imprezie. Spór między księżnymi dzieli brytyjską rodzinę królewską na stronników Kate i sympatyków Meghan.

Źródło: Plejada

Share