Przyjaciółka zdradza mroczne sekrety Meghan

Od kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, nieustannie musi zmagać się z krytycznymi uwagami i hejtem. Księżna Sussex, choć początkowo robiła dobre wrażenie, obecnie nie ma pozytywnej opinii ani wśród członków rodziny królewskiej (w końcu od dawna mówi się o jej konflikcie z księżną Kate), ani wśród pracowników dworu (mnóstwo osób pożegnało się z pracą, od kiedy Meghan została żoną księcia Harry’ego), ani wśród swojej rodziny (nie jest tajemnicą, że nie utrzymuje kontaktu z ojcem, siostrą i bratem), ani nawet wśród byłych przyjaciółek! Jedna z nich właśnie udzieliła wywiadu na temat Meghan i księżna nie będzie zadowolona! Poznajcie szczegóły poniżej.

.

Meghan Markle to manipulatorka?

Prezenterka telewizyjna Lizzie Cundy była kiedyś przyjaciółką Meghan Markle, a teraz zdecydowała się opowiedzieć o niej w programie „60 Minutes Australia”. Lizzie poznała Meghan kilka lat temu i widzi, jak bardzo się zmieniła, od kiedy została żoną księcia Harry’ego.

– Nie miałam pojęcia, że jest sławna, gdy ją poznałam. Myślałam, że jest zabawna, bardzo przyjacielska. Chciała ze wszystkimi robić sobie selfie i zdjęcia. Lubiła sobie wypić drinki. Chciała mieć chłopaka, sławnego chłopaka, ale nawet w moich najdzikszych marzeniach nie sądziłam, że skończy jako żona księcia Harry’ego – wyznała Lizzie Cundy.

Zdaniem Lizzie, Meghan z wesołej i imprezowej dziewczyny stała się manipulatorką, choć prezenterka uważa, że dla księżnej wciąż jest nadzieja i może stać się drugą księżną Dianą, jeśli tylko będzie chciała.

Diana myślała o wszystkich innych, a Meghan myśli tylko o sobie cały czas – wyznała Lizzie.

Myślicie, że Meghna Markle spokornieje i pójdzie w ślady księżnej Diany? Ostatnio zaskoczyła wszystkich swoją skromną postawą, więc być może rzeczywiście zaczyna się zmieniać na lepsze!

Meghan Markle zaczyna się zmieniać? Ostatnio wydawała się być wyjątkowo skromna

.

źródło: party.pl

Share