„Reakcja dzieci i jej męża sprawiła, że płakała”: kobieta powiedziała, że jest w ciąży z 17 dzieckiem

Mama ma już szesnaście pociech, ale teraz wyznała, że spodziewa się kolejnego malucha. Kiedy jednak oznajmiła ten fakt pozostałym dzieciom, jej córeczka nagle przy wszystkich powiedziała coś, co wywołało głuchą ciszę. Wszyscy zamarli i widać było jedynie znaczące spojrzenia.

Mama planowała mieć ze swoim mężem zaledwie troje dzieci, życie jednak zweryfikowało jej plany i stało się tak, że urodziła ich już aż szesnaścioro. Ostatnio poinformowała swoją liczną rodzinę, że oczekuje kolejnego dziecka. Wszystkich wbiło w ziemię, lecz w pewnym momencie córeczka przerwała jednak ciszę i wyznała matce coś, co zupełnie zaskoczyło wszystkich.

Mama będzie miała 17-ste dziecko. Gdy powiedziała to córce, nie takiej reakcji się spodziewała

Państwo Radfordowie to wesoła rodzinka z Wielkiej Brytanii. Jak donosi „The Sun,” mają już szesnaścioro dzieci, co plasuje ich w rankingu najliczniejszych rodzin w kraju. Sue poinformowała niedawno jednak, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Choć wszyscy byli w szoku, cieszyli się z nowego potomka – doszło niestety do nieszczęścia. Podczas porodu Sue doszło do niespodziewanych komplikacji, w wyniku których matka poroniła swoje siedemnaste dziecko.

Mimo tragedii, jakiś czas później kobieta znowu zaszła w ciążę, o czym kolejny raz poinformowała rodzinę. Zrobiła to podczas kolacji, kiedy wszyscy razem siedzieli przy stole. Z tej okazji wzniesiono uroczysty toast, który nagle został jednak przerwany przez Sophie – jedną z najstarszych córek Sue.

Dziewczyna poprosiła wszystkich o chwilę ciszy, a następnie oznajmiła, że… także jest w ciąży. Spodziewa się swojego drugiego dziecka, a na wieść o tym wszyscy zamarli. Niezręczna chwila na szczęście już po chwili przerodziła się w okrzyki radości i gratulacje.

Sophie kocha swoje rodzeństwo, ale sama chce inaczej ułożyć swoje życie

Zarówno Sue, jak i Sophie faktycznie urodziły swoje dzieci, które zdrowe i szczęśliwe dorastają teraz wśród całej gromadki. Choć Sophie uwielbia towarzystwo swoich licznych braci i sióstr, to jednak w przyszłości chce poprzestać na dwójce, a może trójce dzieci.

Internauci śmieją się, że i tak skończy tak, jak jej mama, która przecież także obiecywała sobie, że będzie miała jedynie trójkę dzieci, lecz ona jest pewna, że swoim dzieciom nie chce zapewnić aż tak licznego rodzeństwa.

Źródło: pikio.pl

Share