Chcete se zbavit skvrn na kůži? Máme pro vás účinný způsob

Stařecké skvrny se na těle obvykle objevují v pokročilém věku. Většinou se vyskytují na odkrytých částech těla – na rukou, ramenech a obličeji.

Vznikají vlivem slunečního záření na naší pokožku. Právě proto je důležité, abychom používali krémy s UV filtrem a vyhýbali se přímému slunečnímu záření.

Naštěstí stařecké skvrny (ve srovnání se skvrnami jiného původu) nemají negativní vliv na naše zdraví. Nicméně, mnoho lidí chce tato zabarvení kůže odstranit.

Existuje jednoduchý a přírodní způsob, jak toho dosáhnout. Samozřejmě, nemusí u všech fungovat na 100%, přesto ale stojí za to ho vyzkoušet.

K jeho výrobě jsou nutné 2 suroviny. Za prvé, potřebujeme cibulový „džus“. K tomu potřebujeme několik cibulí nakrájených nadrobno, které rozmixujeme v mixéru.

.

Za druhé, budeme potřebovat jablečný ocet. Předem připravený cibulový džus smícháme s jablečným octem. Touto směsí pak skvrny na pokožce potřeme.

Nezapomeňte, že oleje obsažené v cibuli snadno oxidují, a tak je nejlepší směs skladovat v ledničce, a to v dobře uzavřené nádobě, kterou chráníme před světlem.

Směs je nutné nanášet někdy po dobu několika týdnů, ale rozhodně ji stojí za to vyzkoušet!

.