„Roksana Węgiel poszła do kościoła”: I wywołała burzę w sieci

„The Voice Kids” zapewnił jej gigantyczną popularność, a ona ostatnio w pełni zaczęła z tego korzystać. Jej odważne stylizacje wywołują ogromne kontrowersje i oburzają fanów, a teraz znów wszyscy zaniemówili. Roksana Węgiel pokazała, w jakim stroju poszła do kościoła, co wywołało burzę w sieci.

„The Voice Kids” cieszy się w naszym kraju gigantyczną popularnością i wywołuje wielkie emocje, które nie słabną z każdym kolejnym odcinkiem. Pierwsza edycja show TVP wypromowała prawdziwą gwiazdę, Roksanę Węgiel, która obecnie jest jedną z najsłynniejszych polskich celebrytek młodego pokolenia.

.

Wygrała dziecięcy Konkurs Eurowizji, a teraz co chwilę zaskakuje wszystkich swoich fanów niezwykłymi kreacjami. Każda stylizacja gwiazdy „The Voice Kids” spotyka się z niezwykle żywą reakcją internautów, teraz jednak w sieci rozpętała się prawdziwa burza, a wszystko przez to, że na swoim Instagramie Węgiel pokazała, w jakim stroju zamierza iść do kościoła.

.

Najnowsza stylizacja 14-latki wywołała burzę w sieci

Najnowszy wpis podzielił internautów i wywołał ogromną burzę w sieci. Część fanów broni dziewczyny twierdząc, że sukienka wcale nie jest aż tak krótka, pozostali jednak są przekonani, że taki strój nadaje się na imprezę ze znajomymi, a nie do kościoła.

– Ślicznie wygląda, nie wiem o co wam chodzi. Wcale nie jest za krótka ta sukienka – broni gwiazdy fanka.

– Super wyglądasz Roksanko, nie przejmuj się hejtem – wspiera ją kolejna osoba.

Nie zabrakło też jednak ostrych wpisów.

– Do kościoła? W takim stroju? Z takim makijażem? 14-latce chyba od sławy się coś w głowie poprzestawiało – czytamy.

– Idealny strój do klubu, ale w kościele to ksiądz chyba z ambony spadł z oburzenia – pisze ostro internauta

.

Share