Rozenek zrezygnowała z propozycji nowych projektów. Dlaczego to zrobiła?

Przyjaźnie w show biznesie to rzadkie zjawisko. Serdeczne relacje wystawiane są na próbę zwłaszcza gdy w grę wchodzą nowe projekty zawodowe i szansa zarobku. Okazuje się jednak, że istnieją gwiazdy, które potrafią zrezygnować z nowych propozycji właśnie w imię przyjaźni.

Tragedia sprzed miesiąca diametralnie zmieniła życie Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka straciła ukochanego męża, a po koszmarnym wypadku wycofała się z życia publicznego, rezygnując z prowadzenia nowego sezonu „Big Brothera”. Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka, którą Agnieszka gorąco wspiera i trzyma za nią kciuki.

Tragedia na jeziorze Kisajno odmieniła także plany zawodowe Woźniak-Starak. Wiosną w TVN-ie ruszy kolejna edycja hitowego programu „Ameryka Express” (wcześniej „Azja Express”). Zaczęto zastanawiać się więc, kto będzie prowadził nową edycję. „Na Żywo” twierdzi, że lukratywną propozycję otrzymała… Małgorzata Rozenek-Majdan! Nie ma się czemu dziwić: celebrytka jest wciąż lubiana przez widzów, a w TVN-ie cieszy się mocną pozycją. W pierwszym sezonie show to ona wypadła najzabawniej i najbardziej naturalnie, więc uznano, że sprawdzi się też jako prowadząca.

Rozenek stwierdziła jednak, że nie może poprowadzić podróżniczego show, bo jest potrzebna Agnieszce Woźniak-Starak. Chce pomóc jej w tej trudnej sytuacji i dla niej ważniejsza jest przyjaźń niż ambicje zawodowe.

– Gosia odbyła długą i szczerą rozmowę z producentami. Wytłumaczyła w niej, że system wartości, któremu jest wierna, nie pozwoliłby jej lecieć do Ameryki Południowej i świetnie się bawić, gdy Agnieszka potrzebuje wsparcia – pisze „Na Żywo”, cytując osobę związaną z Małgorzatą. – Przyjaźń jest dla niej więcej warta niż program i gwiazdorska gaża.

Przypomnijmy, że nową edycję „Ameryka Express” poprowadzi Daria Ładocha, blogerka kulinarna: Agent Gwiazdy 2. Daria Ładocha wygrała!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Публикация от Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

źródło: se.pl

Share