Są głosy krytyki :”Jakie zdjęcie wywołało negatywne emocje u fanów?”

Roksana Węgiel pochwaliła się nowym zdjęciem. Tym razem pozuje w stroju kąpielowym. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które, lekko mówiąc, nie są do końca przychylne młodej gwieździe.

Teraz 14-latka musi po raz kolejny zmierzyć się z wielkim hejtem.

Roksana Węgiel podbija polski show biznes. Czy czyjaś kariera rozwijała się tak błyskawicznie? Młoda piosenkarka jest aktywna zawodowo, szaleje w mediach społecznościowych, bierze udział w reklamach, jest też bohaterką artykułów w plotkarskiej prasie.

Ma zaledwie 14 lat, a tysiące fanów interesuje się każdym elementem jej kariery zawodowej i życia prywatnego. Każde zdjęcie, które publikuje gwiazda, spotyka się z błyskawiczną reakcją. Nie zawsze przychylną. Tak było teraz, gdy wokalistka pokazała fotografię, na której pozuje w stroju kąpielowym.

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Są głosy krytyki

Popularność ma swoje jasne strony, ale też wymaga wiele cierpliwości i dystansu. Na przykład wtedy, gdy czyta się komentarze pozostawione w sieci. Nie wszystkie reakcje na najnowszy post mogą się spodobać Roksanie Węgiel.

14-letnia wokalistka wzięła udział w sesji zdjęciowej magazynu „Viva!”. Pochwaliła się efektami na Instagramie. Na fotografii artystka pozuje na otwartym basenie w stroju kąpielowym w czarne kropki. Ma też na sobie pomarańczową pelerynę oraz klapki.

Reakcje na zdjęcie są zróżnicowane. Oczywiście Roksana Węgiel może liczyć na fanów, którzy pochwalą każą jej inicjatywę, niestety, w sieci jest też sporo hejterów.

Pojawiają się także głosy starające się obiektywnie rozstrzygnąć kwestię, czy tak młodej osobie wypada brać udział w tego typu sesji zdjęciowej.

– Trochę za poważnie jak na swój wiek (…) nie żebym była zazdrosna, ale za szybko chcesz się postarzeć – pisze jedna z internautek.

– Tak, dalej udawaj dorosłą. Jestem ciekawa na ile będziesz wyglądać kiedy będziesz miała 30 lat – atakuje jeden z krytyków Roksany.

– Zamiast pokazać siebie jako 14-letnią dziewczynę pokazujesz 20-latkę z najdroższych magazynów. Trochę naturalności i pokazania prawdziwej Ty – uważa komentujący.

– A co ma na basen w wakacje chodzić w dresach? Nie rozumiem tego – argumentuje inny użytkownik Instagrama.

Tak prezentuje się Roksana Węgiel w kostiumie:

.

Źródło: Instagram

Share