Są już po ślubie. Na przyjęciu pojawiło się wiele znanych postaci z show biznesu. Była tez Anna Lewandowska

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już po ślubie. Na Instagramie gwiazd pojawiło się to samo zdjęcie z uroczystości, która odbyła się niecodziennie, bo we wtorek! Na przyjęciu pojawiło się wiele znanych postaci z show biznesu. Była tez Anna Lewandowska. Zobacz, jak wyglądała.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Para postanowiła zaskoczyć wszystkich, bowiem wcześniej plotkowano, że ich ślub odbędzie się 17 sierpnia. Aktorka i sportowiec postanowili się pobrać jednak we wtorek, 13 sierpnia.

Na ich Instagramach posypały się gratulacje, także od gwiazd, z których sporo okazało się być gośćmi na przyjęciu. Między innymi pojawiła się Anna Lewandowska. Pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z parą młodą.

Małżeństwo, prawdziwa miłość. Wzruszona na [email protected]
@w_kracze #teamemwrona #teamhłanita #teamanżej #wedding #annalewandowska – napisała przy zdjęciu.

Anna Lewandowska, jak zwykle wyglądała zjawiskowo! Dobrała sukienkę, która idealnie podkreślała jej świeżą, wakacyjną opaleniznę. Asymetryczna kreacja na jedno ramie, eksponowała jej wysportowane ramiona. Kolory, żółty i czarny, doskonale harmonizowały z barwą oczu i włosów Ani.

Delikatna biżuteria, symetryczna grzywka i naturalny makijaż tylko dopełniały doskonałej całości. Żona Roberta Lewandowskiego znowu udowodniła, że wyrasta na nowa ikonę mody. Ma niezaprzeczalnie dobry gust i niezwykłe wyczucie detalu. Brawo!

Naszą opinię potwierdzają liczne, entuzjastyczne komentarze, które pojawiły się od zdjęciem z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

A pani jak zwykle błyszczy!

Holywoodzki uśmiech!

Przepięknie!

Młodej parze życzymy szczęścia, a Annie Lewandowskiej tylko tak udanych stylizacji.

.

.

.

.

.

.

Share