Sławomir pochwalił się zdjęciem z głosowania

Sławomir zdecydował się na niespodziewany gest. Popularny wokalista disco-polo, który występował wraz ze swoją żoną Kajrą, przerwał nagle występ, aby przekazać kilka ważnych słów w stronę Polaków. Takiej postawy artysty i tak istotnego przemówienia nikt się nie spodziewał.

Sławomir zdecydował zabrać głos w ważnej sprawie. Wokalista, który do tej pory bawił Polaków swoim poczuciem humoru, zaskoczył wszystkich prosząc o wysłuchanie jego apelu.

Takiego zaangażowania w życie społeczne nie spodziewał się żaden z fanów, który był obecny na koncercie disco-polo.

Sławomir krzyczy ze sceny. Ważny apel wokalisty

Artysta, który do tej pory kreował się na postać bardzo humorystyczną i karykaturalną, nie zapomina, że poza sceną istnieje także prawdziwe życie. Z racji wyborów parlamentarnych artysta zdecydował się na bardzo poważny apel, który wygłosił ze sceny na swoim występie.

Trzeba przyznać, że żaden z fanów nie spodziewał się, że artysta poruszy tak poważny temat w trakcie show. Jego zachętę do pójścia na wybory poparła Kajra, która wtórowała mężowi.

– Idziecie na wybory? Liczę na was! Młodzi decydują, młodzi rządzą. A przede wszystkim ci, którzy są młodzi sercem zawsze. Życzę wam, żeby nie zabrakło wam energii na te wybory – rzucił Sławomir ze sceny.

– Koniecznie idźcie na wybory. Do urn! – dorzuciła Kajra.

Sławomir pochwalił się zdjęciem z głosowania

O tym, jak bardzo artysta skupił się na głosowaniu przekonać się możemy przeglądając również jego instagrama. Wokalista podzielił się zdjęciem z komisji wyborczej, które oznaczył podpisem zachęcającym do głosowania.

– Cześć tu Sławomir. My już. A TY? – zapytał artysta, pokazując swoją kartę do głosowania.

Fani są zachwyceni postawą muzyka i mimo że nie wiedzą, jaką partię popiera muzyk, cieszą się, że świeci dobrym przykładem i zajmuje stanowisko w ważnych dla naszego kraju tematach.

.

źródło: pikio.pl

Share