Spędziła w pociągu ponad trzy godziny. Randka skończyła się po pięciu minutach

Jade Savage spędziła w pociągu ponad trzy godziny. Randka skończyła się po pięciu minutach – mężczyzna żartował z wagi kobiety.

3,5 godziny w podróży

Historia opisana przez Jade Savage miała miejsce pięć dni temu. Kobieta wybrała się na randkę z mężczyzną, którego spotkała już wcześniej na żywo, około 4 tygodnie wcześniej. Para poznała się na Tinderze. Podróż z Leicester do Peterborough trwała 3,5 godziny, na same bilety wydała 93 funty, czyli około 450 zł. Spotkanie trwało około pięciu minut.

Gdy Jade przybyła na miejsce spotkania, mężczyzna, z którym się umówiła stwierdził, że od ich ostatniego spotkania przytyła. 28-letnia kobieta według brytyjskiej rozmiarówki nosi ubrania o numerze 14.

W rozmowie z magazynem “The Sun” Jade Savage powiedziała: “Rozmawialiśmy przez telefon. Dotarłam na stację kolejową, z której miał mnie odebrać. Gdy mnie zobaczył powiedział: Cholera, trochę przytyłaś, co nie? Odpowiedziałam, że nie może mówić w ten sposób. To było oczywiste, że chciał odwołać spotkanie, ale nadal miałam nadzieję, że możemy miło spędzić czas”.

Najgorsza i najkrótsza randka w życiu

Zamiast tego, mężczyzna stwierdził, że może mówić co chce, bo stwierdza fakt. A skoro Jade Savage przybrała na wadze, on może z tego żartować. “Powiedziałam, że zachowuje się jak zwyczajny cham. Odpowiedział, że przyprawiłam go o zły nastrój”. Po krótkiej wymianie zdań pechowa randka zakończyła się, mężczyzna odprowadził Jade na stację.

Spędziła w pociągu ponad trzy godziny. Randka skończyła się po pięciu minutach

“Zaoferował mi 90 funtów za zwrot kosztu biletów. A kiedy się zgodziłam, zwyczajnie mnie zablokował. Chcę po prostu odzyskać swoje pieniądze, żeby kupić butelkę wina i kawał boczku”.

.

Na miejscu kobieta kupiła sobie lampkę wina. Aby odzyskać część pieniędzy, które wydała na podróż, założyła na stronie profil na stronie crowdfundingowej GoFundMe. Akcję składkową zatytułowała: “Chcę odzyskać 90 funtów, bo mężczyzna, z którym się umówiłam nazwa mnie grubą”. Na konto Jade Savage wpłynęło 520 funtów. Zbiórka nadal trwa.

Źródło: ofeminin.pl

Share