„Świat według Kiepskich” pożegnał w marcu jedną ze swoich gwiazd. Jej przyjaciel porządkował pozostawione przez nią rzeczy i wpadł na nietypowy pomysł

„Świat według Kiepskich” pożegnał w marcu jedną ze swoich gwiazd. Zmarła jedna z aktorek występujących w serialu. Jej przyjaciel porządkował pozostawione przez nią rzeczy i wpadł na nietypowy pomysł. Ogłosił, że je rozda i szuka chętnych.

„Świat według Kiepskich” doczekał się miana serialu kultowego. Na pewno na sukces polsatowskiej komedii miał wpływ doskonały casting.

I nie chodzi tu tylko o głównych bohaterów. Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka czy Ryszard Kotys stworzyli fantastyczne kreacje na pierwszym planie, ale serial roi się od barwnych ról.

Jedną z nich była jak najbardziej postać sprzedawczyni Malinowskiej.

„Świat według Kiepskich” pożegnał gwiazdę w marcu. W ciągu kariery zagrała 150 charakterystycznych ról
W charakterystyczną bohaterkę brawurowo wcieliła się Zofia Czerwińska, aktorka znana między innymi z filmów Stanisława Barei i serialu „Czterdziestolatek”.

Na swoim koncie miała ponad 150 ról, słynęła z charakterystycznych epizodów. Doskonale znali ją widzowie Teatru Telewizji. W „Świecie według Kiepskich” pojawiła się w 2008 roku i została w obsadzie aż do końca.

– Po Zosi zostały ubrania, nakrycia głowy i torebki. Chciałbym je komuś przekazać. Wyłącznie za darmo. Najlepiej potrzebującej pani z Warszawy lub okolic. Niskiej, krępawej z rozmiarem M. Nie są to rzeczy ani markowe, ani drogie. Nie są nowe, ale i nie zniszczone.

Nie chciałbym, żeby ktoś je potem sprzedawał. Zosia umiała znajdować w secondhandach ubrania w swoim guście – napisał Szczygieł w poście.

Zofia Czerwińska była klasową kobietą i słynęła z dbałości o stylowy ubiór, podkreśla też to Szczygieł w swoim poście. Pozostawione ubrania na pewno mogą przydać się jakiejś starszej osobie.

Oto zdjęcie rzeczy, które opublikował na Instagramie Mariusz Szczygieł:

.

.

Źródło: Instagram/ szczygiel_mariusz

Share