Ta niezwykle rodzinna fotografia rozczuliła większość internautów

Małgorzata Rozenek wstawiła zdjęcie syna z Radkiem Majdanem. Ta niezwykle rodzinna fotografia rozczuliła większość internautów. Wśród komentarzy nie brakowało jednak niewłaściwych słów. Sprawdź w jaki sposób zareagowały na nie gwiazdy.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpoczywają na wakacjach na Lazurowym Wybrzeżu. Zakochanym towarzyszą synowie Perfekcyjnej.

Chłopcy mają świetny kontakt z obecnym partnerem ich mamy, o czym może świadczyć zdjęcie, które Małgosia opublikowała na swoim Instagramie.

Na fotografii pojawił się Majdan z jednym z synów Rozenek. Panowie, korzystając z uroków wakacji, postanowili popływać w basenie. Doskonale czują się w swoim towarzystwie, o czym świadczyć może fakt, że chłopiec przytulił się do Radka:

Tak się cieszę, że ich mam #całemojeszczęście – podpisała zdjęcie Małgosia.

Fotografia rozczuliła internautów, którzy wpis zalali lawiną komentarzy:

Wszystko można udawać ale dziecko nigdy nie udaje. Widać tu piękną miłość pani synów do pani męża. Widać przyjaźń
Najważniejsze kiedy nowy partner pokocha Twoje dzieci to jest skarb

Żeby każdy takie miał podejście jak Ty Radku. Szacunek

Okazuje się jednak, że urocza fotografia nie spodobała się wszystkim. Jedna z internautek stwierdziła, że gwiazda publikując takie zdjęcia, nie dba o uczucia Jacka Rozenka, ojca chłopców:

A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda? Gdzie jego uczucia?

Chociaż Rozenek i Majdan z reguły nie wchodzą w dyskusję z internautami, tym razem postanowili zrobić wyjątek. Jako pierwsza na komentarz odpowiedziała Małgosia, przyznając że:

Co może czuć ojciec widząc, że jego dziecko jest szczęśliwe? Chyba szczęście prawda?

Żonie zawtórował mąż, który dodał bardzo wyrazisty komentarz:

Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny a może chamski… wtedy w twojej chorej głowie te relacje były by do zaakceptowania? Oni maja tatę i go bardzo kochają co nie znaczy, ze nasz kontakt musi być zdystansowany, ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami.

.

.

Share