Tajemnicze odejście gwiazdy popularnego reality show. Co sie stalo?

Miriam Rivera nie żyje. Gwiazda popularnego reality show „Wszystko o Miriam” została znaleziona w domu przez bliskich. Zmarła 5 lutego 2019 roku, jednak informacja na temat jej śmierci ujrzała światło dzienne dopiero teraz. Oficjalną przyczyną śmierci modelki jest samobójstwo, jednak jej mąż Daniel Cuervo ma spore wątpliwości.

Gwiazda popularnego reality show została znaleziona w swoim domu w Meksyku przez bliskich. Okoliczności śmierci nie są znane. Oficjalną przyczyną śmierci transseksualnej modelki jest samobójstwo przez powieszenie. Mąż gwiazdy jednak nie wierzy w to, by jego żona mogła popełnić samobójstwo.

Na kilka godzin przed śmiercią kobieta dzwoniła do niego. – Mówiła, że źle się czuje i wymiotuje krwią, więc kazałem jej iść do szpitala. Potem zadzwoniła przed dwunastą, zanim mieli ją wypisać i wtedy rozmawialiśmy po raz ostatni – powiedział w wywiadzie dla „Independent” Daniel Cuervo.

Rodzina uważa, że w sprawę mogą być zamieszane osoby trzecie. Cuervo twierdzi, że nie doszło do sekcji zwłok, która mogłaby wskazać na prawdziwą przyczynę śmierci jego żony. Ciało zostało szybko skremowane. Kiedy mężczyzna próbował dociekać prawdy, otrzymał groźby i ostrzeżenia, aby nawet nie rozważał przyjazdu o Meksyku, gdzie zmarła jego ukochana. Jego zdaniem za zabójstwem może stać gang zmuszający kobiety do prostytucji.

– Nie wierzę, że popełniła samobójstwo. Gdy rozmawiałyśmy po raz ostatni, kilka dni przed śmiercią, mówiła, że niedługo kończy studia i nie może się doczekać kiedy otrzyma dyplom. Planowała napisać książkę o swoim życiu – mówi przyjaciółka Miriam Jeanett Ørtoft.

Reality show „Wszystko o Miriam” był emitowany w polskiej telewizji w 2005 roku. To dzięki brytyjskiej produkcji modelka stała się międzynarodową gwiazdą. Przez ponad dwa tygodnie uczestnicy starali się o względy kobiety, by zdobyć jej serce.

Mężczyźni nie wiedzieli jednak, że Miriam jest transseksualną kobietą, która nie poddała się korekcji płci. Powiększyła sobie jedynie piersi oraz zażywała hormony.

W 2008 roku Miriam wystąpiła w jednym z odcinków programu Ewy Drzyzgi „Rozmowy w toku”. Pojawiła się również w australijskiej edycji „Big Brothera”. Miała 38 lat.

.

.

(mirror.co.uk, DailyMail)

Share