„Mam talent” odkrył kolejną, przyszłą gwiazdę? Jej występ przejdzie do historii

„Mam talent” to program, który ma na celu odnaleźć osoby odznaczające się wyjątkowymi umiejętnościami. Występ tej 15-latki zrobił na jurorach ogromne wrażenie, a publiczności aż odebrało mowę. Historyczny moment w telewizyjnym show.

„Mam talent” nadal przyciąga przed telewizory ogromną rzeszę widzów. Polacy uwielbiają oglądać niepowtarzalne występy niesamowicie zdolnych osób. Ta 15-latka z pewnością przejdzie do historii programu. Swoim wykonaniem rzuciła na kolana wszystkich.

„Mam talent” odkrył kolejną, przyszłą gwiazdę?

„Mam talent” zajmuje się odkrywaniem wybitnie uzdolnionych osób w całej Polsce. Każdy może zgłosić się do programu i spróbować swoich sił na wielkiej scenie. Ta 15-latka wykorzystała swoją szansę w pełni. Jej brawurowe wykonanie piosenki „Nieznajomy” z repertuaru Dawida Podsiadły zrobiło ogromne wrażenie na jurorach.

Nikt nie spodziewał się, że ta niepozorna, drobna dziewczyna jest posiadaczką tak silnego i oryginalnego głosu. Maya Thomas sprawiła, że wszyscy oniemieli z zachwytu. Publiczność nie była w stanie oderwać wzroku od młodej wokalistki.

Wybitny występ

Maya Thomas jest obecnie typowana na główną faworytkę najnowszej, dwunastej już edycji, programu „Mam talent”. Dziewczyna pochodzi ze Starej Wiśniewej k. Złotowa i od najmłodszych lat kształci się w kierunku śpiewu. Wokalistka zaczęła się tym zajmować gdy miała 6 lat, dzięki zachęcie ze strony rodziców. Jak widać, ich przeczucia się sprawdziły, bo ich córce udało się całkowicie oczarować Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Agustina Egurolę.

.

Maya zdecydowała się wykonać utwór „Nieznajomy” z repertuaru Dawida Podsiadły. Jest to piosenka, która uznawana jest za bardzo trudną pod względem technicznym. Podołać jej mogą tylko osoby posiadające dużą skalę głosu. 15-latka poradziła się z nią fantastycznie.

Gdy tylko publiczność usłyszała pierwszy wers, zaniemówiła z wrażenia. Jurorzy również nie kryli ogromnego zaskoczenia i przyznali, że jej głos wywołał u nich ciarki na plecach. Uczestników zgłaszających się do „Mam talent” jest co roku bardzo dużo. Tylko niektóre z występów są na tyle wybitne i niepowtarzalne, że zapadają w pamięć widzom. To, co zaprezentowała Maya na pewno przejdzie do historii show TVN-u.

źródło: pikio.pl

Share