„Taniec z Gwiazdami”. Tancerka po latach zdradziła swój sekret.

Lenka Klimentova jest adoptowana. Tancerka swój sekret wyjawiła na łamach jednego z tygodników. Kim są jej biologiczni rodzice i czy utrzymuje z nimi kontakt?

.

Lenka Klimentova, to jedna z popularniejszych czeskich tancerek, która rozwija karierę w Polsce. Od kilku sezonów trenuje gwiazdy, które pojawiają się na parkiecie programu Taniec z gwiazdami. Pod jej skrzydłami umiejętności zdobywali m.in. Jakub Kucner czy Jarosław Kret.

LENKA KLIMENTOVA JEST ADOPTOWANA. KIM SĄ JEJ RODZICE?

Sporym zainteresowaniem cieszy się nie tylko kariera, ale także życie prywatne pięknej tancerki. Nie jest tajemnicą, że od kilku lat Lenka jest żoną Janka Klimenta, który także bierze udział w programie Polsatu. Gwiazda niedawno ujawniła długo skrywany sekret. Klimentova wyznała, że jest adoptowana. Kim są jej rodzice?

Mój biologiczny ojciec był Kubańczykiem, matka Czeszką. Oddali mnie do adopcji. Rodzina, do której trafiłam, jest najcudowniejsza pod słońcem. Wychowali mnie i otaczają troską do dziś – przyznała gwiazda w rozmowie z Tele Tygodniem.

.

LENKA KLIMENTOVA – TANIEC Z GWIAZDAMI 10. Z KIM WYSTĄPIŁA?

Dodajmy, że Lenka Klimentova pojawiła się w programie Taniec z gwiazdami 10. Tańczyła w parze z Rafałem Szatanem. Chociaż wiele osób właśnie tę parę typowało jako faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli, uczestnicy z dalszą rywalizacją pożegnali się już w drugim odcinku.

By nieco osłodzić jej gorzki smak porażki, sąsiedzi mieszkający blisko Lenki postanowili przygotować dla niej prezent. W windzie zostawili karteczki, na których napisano m.in., że Klimentova jest świetna i super tańczy.

Ciekawe z kim gwiazda zatańczy w przyszłej edycji.

źródło: jastrzabpost.pl

Share