„Jego twarz stała się hitem sieci”: pies został obrażony na właściciela przez zakaz

Malamuty są pięknymi, żywiołowymi psami, które chciałoby mieć w swoim domu wielu miłośników tych zwierząt. Są również dość przekorne, co pokazuje nagranie, opublikowane przez właścicielkę psa tej rasy. Nagranie szybko zdobyło ogromną popularność w Internecie, a internauci zanoszą się ze śmiechu, nie mogąc uwierzyć w to, co zrobił zwierzak.

Malamuty pochodzą z szeroko rozumianej północy, przede wszystkim z rejonu Kanady. Ze względu na swoją szybkość, wytrzymałość, a także dużą odporność na niskie temperatury psy tej rasy były wykorzystywane do pracy, zwłaszcza jako siła napędowa do zaprzęgów.

Ze względu na piękne futro szybko zyskały swoich sympatyków i pojawiły się w Europie. Jednak tutejszy klimat nie jest dla nich najkorzystniejszy. Zwierzęta te bardzo źle znoszą wysokie temperatury oraz potrzebują bardzo dużo ruchu na świeżym powietrzu, aby czuć się dobrze i nie chorować.

Jeśli jednak właściciel potrafi zadbać o swojego psa, staje się on niezwykle wiernym towarzyszem i przyjacielem. I jak każdy przyjaciel, ma czasem swoje humory, które oddaje na swój własny, psi sposób. Świetnie pokazuje to historia pewnej właścicielki, która nagrała swojego psa rasy malamut, o imieniu Tonka.

Krótki film przedstawia, w jaki sposób Tonka demonstruje swoje niezadowolenie z faktu, że ta ją wykąpała. Nie można się do tego nie zaśmiać!

Malamut przekomarza się z właścicielką

Nagranie przedstawia krótki monolog, jaki wygłosiła pewna kobieta, zaraz po wykąpaniu swojego psa. Zadaje mu pytania, czy jest zadowolony, czy wie, że był brudny i inne. Suczka zdaje się rozumieć każde z nich. W dodatku jej „odpowiedzi” oraz demonstracyjne miny potrafią rozbawić do łez.

– Wiedziałam, że Tonce nie spodoba się ten pomysł i trochę się jej narażę (…) Była bardzo brudna i musiałam poddać ją kąpieli (…) Chciałam się do niej odezwać, żeby jakoś rozluźnić atmosferę. Spytałam się, czy jest szczęśliwa, że w końcu jest czysta.

Ona nie chciała nawet na mnie spojrzeć. Obraziła się na śmierć i życie. Robi to za każdym razem, gdy ją kąpię – wyznała właścicielka zwierzaka, cytowana przez portal kochamyzwierzaki.pl.

Uroczy malamut podbija serca internautów

Nagranie w błyskawicznym tempie rozeszło się po sieci. Naprawdę, trudno powstrzymać śmiech, widząc, co wyprawia ten zwierzak. To rewelacyjny poprawiacz humoru.

Wiele komentarzy pod filmikiem kipi wręcz z zachwytu nad tym, w jaki sposób Tonka rozumie ludzką mowę i reaguje na znienawidzoną kąpiel. To zachowanie w istocie niezwykle przypomina ludzkie ruchy i gesty. Nagranie zostało umieszczone na serwisie YouTube, a do dnia dzisiejszego obejrzało je ponad dwa i pół miliona osób tylko na tym portalu.

Źródło: pikio.pl

Share