„Jej ubrania kosztują kilka tysięcy złotych”: Roksana Węgiel olśniła wszystkich stylizacją

Roksana Węgiel po raz kolejny zaskakuje swoją stylizacją. Tym razem ubrała się niezwykle podobnie do innej nastoletniej celebrytki, Oliwii Bieniuk. W takim wydaniu jeszcze nikt nie widział 14-latki.

Roksana Węgiel swoimi stylizacjami porusza media już od dłuższego czasu. Niektórzy zarzucali 14-latce zbyt wyzywające ubrania jak na jej wiek. Dlatego teraz każdy element stroju jest pilnie odnotowywany przez fotoreporterów. Ostatnio, biorąc udział w programie Dzień Dobry TVN, przyszła do studia w stylizacji, w której jej jeszcze nikt nie widział. Podobieństwo do Oliwii Bieniuk jest uderzające.

Roksana Węgiel pokazuje się w nowej stylizacji. Wygląda jak Oliwia Bieniuk

14-latka zaskoczyła wszystkich fotoreporterów czających się pod siedzibą TVN. Na wywiad przyszła w niezwykle rzucających się w oczach barwach – w jej stylizacji, dominował kolor czerwony. Jako górę założyła dresową bluzę, a na dół spódnicę z tego samego zestawu. Były to ubrania ulubionej marki Oliwii Bieniuk – PLNY, którą założył słynny warszawski raper Tede.

Ponadto Roksana zdecydowała się na wyjątkowo rzucające się w oczy dodatki. Nastoletnia celebrytka założyła duże okulary z białymi oprawkami, co świetnie zgrywało się z białymi butami sportowymi na grubej podeszwie, zwanymi „daddy shoes”.

Dorzuciła do tego torebkę, równie, jak nie bardziej jaskrawą, jak reszta stylizacji. Torebka była z połyskującego i mieniącego się materiału. Specyficzną stylizację podkreśliła nową fryzurą – włosami z podciętymi końcówkami.

Stylizacja nastolatki kosztowała krocie

Modne ubrania swoje kosztują, więc można się domyślać, że Roksana Węgiel za swoją stylizację zapłaciła niemałe pieniądze. Za sam zestaw spódnica plus bluza zapłaciła kwotę blisko 600 złotych. Ponadto torebka i wyjątkowo rzadko spotykane okulary na pewno mało nie kosztowały.

Jeśli doliczymy do tego to, że za modne buty sportowe trzeba zapłacić kwotę wysokości 300-500 złotych, to możemy być niemal pewni, że ostatnia stylizacja 14-latki kosztowała ponad 1000 złotych.

Źródło: pikio.pl

Share