Włoski ślub gwiazdy TVP. Piękna i utalentowana aktorka pochwaliła się spektakularną suknią.

Włoski ślub gwiazdy TVP był wielkim zaskoczeniem dla jej fanów! Piękna i utalentowana aktorka, znana z kultowych produkcji Telewizji Polskiej, w mediach społecznościowych pochwaliła się spektakularną suknią i przystojnym mężem. Od panny młodej nie można oderwać wzroku!

Ślub aktorki znanej z uwielbianych przez widzów seriali do samego końca był wielką tajemnicą. Gwiazda i jej wybranek wybrali wyjątkowe i ważne dla nich miejsce, w którym powiedzieli sobie tak. Trudno o lepszy wybór! Jak wyglądała panna młoda?

Erika Karkuszewska: mąż i ślub

Erika Karkuszewska wspaniałą nowiną podzieliła się na Instagramie. Gwiazda hitów TVP wzięła ślub w średniowiecznym miasteczku Erice na Sycylii. Miejsce słynie z zabytków, urokliwych widoków i niezwykłego klimatu. To właśnie tam, dwa lata temu doszło do zaręczyn! Ceremonia odbyła się w gronie najbliższych pary młodej i wyglądała jak z bajki! Panna młoda wystąpiła w niezwykle eleganckiej sukni z odsłoniętymi ramionami i rozpuszczonych włosach.

-Wybieram ciebie. Za sto wcieleń, w stu światach, w dowolnej wersji rzeczywistości. Znajdę cię i wybiorę raz jeszcze — napisała Erika pod zdjęciem ślubnym.

Kim jest mąż Eriki Karkuszewskiej? Mąż Eriki Karkuszewskiej, Maciej Bielski jest adwokatem i ze wspólnikami prowadzi kancelarię w Warszawie. Młodej parze życzenia składają nie tylko fani, ale też gwiazdy, między innymi Anna Karczmarczyk czy Olga Kalicka, która zachwycała się nie tylko ślubem, ale też śniadaniem panny młodej, które zostało sfotografowane i zamieszczone na Instagramie.

Kim jest Erika Karkuszewska?

Erika Karkuszewska jest aktorką urodzoną w Berlinie. Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, gdzie studiowała międzynarodowe stosunki gospodarcze. Dostała się też na warszawską Akademię Teatralną i już na początku studiów, w 2014 roku zagrała w brytyjsko-polskim serialu Dzwony wojny.

Gdzie grała Erika Karkuszewska? Widzowie TVP doskonale znają gwiazdę z Plebanii, Blondynki, Bodo czy Ojca Mateusza. Wystąpiła też produkcji TVN, Aż po sufit!, gdzie zabrała u boku Krzysztofa Chodorowskiego, Edyty Olszówki i Cezarego Pazury. Aktorka może się pochwalić też międzynarodową karierą, bo w 2016 roku zagrała w Bollywoodzkim filmie Shivaay, a już wkrótce na antenie amerykańskiej stacji ABC pojawi się serial Whiskey Cavalier z jej udziałem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

.

Erika Karkuszewska wzięła ślub!

.

Na Instagramie zamieściła wyjątkowe zdjęcie.

.

Gwiazda robi karierę nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

źródło: lelum.pl

Share