Wojewódzki ma nową dziewczynę! Kim jest nowa partnerka Kuby?

Kuba Wojewódzki długo zwlekał z oficjalnym potwierdzeniem, choć kolorowa prasa już od jakiegoś czasu donosiła, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Dopiero teraz gwiazdor zdecydował się na publiczne wyznanie. Nie pozostawiając żadnych złudzeń, zdradził, że jest w związku.

Kuba Wojewódzki słynie wręcz ze swoich licznych romansów z młodymi kobietami. Początkowo internauci jawnie krytykowali go za związki z partnerkami o kilkanaście lat młodszymi, jednak z czasem zdążyli się do tego przyzwyczaić. Oswojenie się z niestałymi uczuciami gwiazdora i młodymi kochankami było świetnym rozwiązaniem, bo z łatwością można zauważyć, że Kuba darzy swoim zainteresowaniem coraz młodsze kobiety.

Od jego ostatniego rozstania minęło już sporo czasu i choć Wojewódzki starał się nie dawać powodów do dyskusji, jakoby już miał znaleźć się w nowym związku, jego fani byli niemalże pewni, że dziennikarz długo nie wytrzymałby bez partnerki, a w jego życiu na pewno pojawiła się już kolejna. Celebryta milczał aż do teraz.

Kuba Wojewódzki potwierdza nowy związek

Ostatni odcinek show króla TVN-u wywołał spore emocje wśród widzów i to nie tylko za sprawą tego, że na jego kanapie pojawiła się zaledwie 14-letnia Roksana Węgiel. Już chwilę po emisji w mediach społecznościowych wszyscy zaczęli komentować wyznanie, na jakie zdecydował się ich ulubieniec. Kuba oficjalnie potwierdził, że jest w związku, a jego dziewczyna to… 22-letnia studentka medycyny. Dzielą ich aż 34 lata, ale wiek to w końcu tylko liczba.

– Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć – wyznał na łamach programu Kuba.

Kim jest nowa partnerka Kuby?

Póki co nie pojawiło się zbyt wiele informacji o nowej ukochanej Wojewódzkiego. Sam gwiazdor stara się ich nie ujawniać, chcąc najwyraźniej w spokoju cieszyć się związkiem. Wiadomo, że tajemnicza nieznajoma nie jest powiązana ze światem show-biznesu, jednak gdyby jej tożsamość została ujawniona, z pewnością szybko stałaby się niezwykle popularna.

Wojewódzki, który słynie ze swojego dystansu, nie mógł się powstrzymać i do nowego związku podszedł nieco żartobliwie. Pokazał, że zupełnie nie przejmuje się różnicą wieku, jaka dzieli go z ukochaną i otwarcie wyznał, że jest nawet starszy od jej ojca. Odważnie określił go mianem „teścia”, czy zatem Kuba ma wobec 22-latki poważne zamiary?

– Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie – wyznał.

źródło: pikio.pl

Share