Wzruszające słowa Woźniaka-Staraka na temat żony

Dziewczyna, która towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi na motorówce, zdołała wypłynąć na brzeg, niestety producent filmowy nadal nie został odnaleziony. W związku z tą tragiczną sytuacją warto przypomnieć w jak piękny sposób celebryta wypowiadał się na temat swojej żony.

Dziewczyna, która towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi w momencie, w którym doszło do tragicznego wypadku motorówki, dopłynęła samodzielnie na brzeg jeziora.

Media spekulowały, że 27-latka mogła być kochanką producenta filmowego. Te piękne słowa Woźniaka-Staraka o swojej żonie sprawiają, że trudno uwierzyć w jakikolwiek romans.

27-letnia dziewczyna była kochanką?

Dziewczyna znajdująca się na pokładzie motorówki Piotra Woźniaka-Staraka podczas tego nieszczęśliwego wydarzenia na skutek którego zaginął producent, zdołała wydostać się z wody cała i zdrowa.

Natychmiast rozpoczęły się spekulacje dotyczące jej tożsamości. Pojawiły się sugestie, że jest ona kochanką celebryty.

W obliczu wszystkich tych hipotez i domysłów, warto przypomnieć piękne słowa, które sam Woźniak-Starak wypowiedział o swojej żonie, prezenterce TVN, Agnieszce Szulim.

Jego wypowiedź świadczy o tym, że małżonkowie mieli ze sobą wspaniałą relację opartą na miłości i zrozumieniu.

Wzruszające słowa Woźniaka-Staraka na temat żony

Agnieszka Szulim poślubiła Piotra Woźniaka-Staraka trzy lata temu. Uroczystość odbyła się w Wenecji i od tamtej pory para wydawała się być wspaniałym i zgranym małżeństwem.

Wizualnie pasują do siebie wspaniale i wszystko wskazywało na to, że jeżeli chodzi o charaktery, to też są kompatybilni. Tym bardziej zaskakujące są spekulacje dotyczące rzekomego romansu celebryty.

W marcu tego roku stacja TVN przygotowała specjalny materiał o małżeństwie i życiu swojej prezenterki Agnieszki Woźniak-Starak. W nagraniu na temat swojej żony wypowiada się jej mąż Piotr. Jego słowa są wzruszającym świadectwem miłości wobec kobiety.

Mężczyzna przyznał, że ceni w partnerce wiele rzeczy. Twierdzi, że łączy ich coś więcej niż zwykła małżeńska relacja. Nazywa to czymś w rodzaju pokrewieństwa dusz.

-Nie znam drugiej takiej osoby, jak moja żona. Nawet w sposobie bycia. Ona bardzo dużo czyta, a z drugiej strony potrafi kompletnie być wariatem i mieć fantazję, że jest weekend i ona musi teraz jechać na Mazury i wsiąść na konia i to jest coś, co robi ten efekt wow – brzmiała wypowiedź Piotra Woźniaka-Staraka.

Źródło: Na Temat

Share