Nejdřív zamknout auto nebo pomoct dítěti na silnici? Nový vynález zlodějů a jak zachránit majetek a dokonce i život

Představte si, že jedete autem a najednou spatříte, jak u krajnice sedí malé dítě.

Co uděláte?

Nejspíš hádáme dobře, že stejně jako většina lidí zastavíte, abyste mohli nebohému a pravděpodobně ztracenému dítěti pomoci. My vám ale řekneme, proč to není vždy dobrý nápad.

Americká policie se přesvědčila, že fantazie zlodějů je doslova nekonečná a stále vymýšlejí nové triky, jak nás okrást.

Není třeba dodávat, že není vyloučené, že se praktikami amerických recidivistů neinspirují i češti zloději.

33letá žena ze Severní Karolíny jela v podvečer z práce domů. Náhle si všimla, že na kraji silnice je něco divného – bylo to dítě.

Protože byla tma a poměrně chladno, začala si o dítě dělat starosti a zpomalila, aby zjistila, zda by mu nemohla nějak pomoci.

.

Když však přijela blíže, zjistila, že je to panenka. Ve chvíli, kdy přemýšlela, proč na kraji silnice sedí panenka, objevili se u jejího auta dva muži v kuklách.

Ženu chtěli okrást, ne-li něco horšího. Žena však měla obrovské štěstí – její auto bylo zamčené a zločinci se tak do něj nedostali. Žena mohla v tu chvíli okamžitě šlápnout na plyn a ujíždět pryč.

.

Okamžitě zalarmovala policii, která celou oblast prohledala a nalezla u cest množství dalších panenek, které byly na řidiče nastražené.

Dávejte si pozor a určitě nezapomeňte sdílet tento článek i mezi své přátele a rodinu! Pokud spatříte na silnici něco divného, ujistěte se nejdřív, že máte auto uzamčené. Nikdy totiž nevíte, kdy vám toto drobné opatření zachrání váš majetek nebo dokonce i život.