Nejhorší máma na světě svým 3 dětem vzala zmrzlinu a vyhodila ji do koše přímo před nimi. Důvod? Mnoho lidí na internetu s ním souhlasí!

Jaime Primak Sullivanová je americká spisovatelka, manželka a matka 3 malých dětí. Žena si založila svůj blog, na kterém píše o útrapách mateřství a rodičovství. Na svém blogu napsala jednoho dne dopis, který některé lidi pobouřil a jiné zas velmi potěšil. Zajímalo by nás, jestli s výchovnými metodami Jaime a jejího manžela souhlasíte.

Jaime napsala tento krátký dopis:

„Dnes se ukázalo, že jsem ta nejhorší matka na celém světě.

Šla jsem s dětmi do Dairy Queen (americká síť fastfoodů). Dostaly chuť na zmrzlinu a po 5 minutách si ji měly vzít samy. Dívce, která nás obsluhovala, bylo asi tak 17 let. Podala mým 3 dětem zmrzlinu a ani jednou se na ni nepodívaly. Žádné z nich jí neřeklo „DĚKUJU“. Ani mně… počkala jsem si. Napočítala do 10 a…“

.

„Sledovala jsem, jak spokojeně jedí zmrzlinu a dívka, která nás obsluhovala, mě tiše pozorovala. Zřejmě si myslela, že nejsem úplně normální, nebo že slyším hlasy. Nepřítomně jsem totiž zírala na moje 3 děti, jak jedí tu nešťastnou zmrzlinu. Beze slova vstaly a chtěly už odejít.

Šla jsem za nimi a hodila kelímky s ještě nedojedenou zmrzlinou do koše nejklidněji, jak jen to bylo možné. V jejich tvářích jsem uviděla zděšení. Začaly šíleně křičet (Jsme to ale vzorná rodina, že?). Panikařily a já jsem tam jen tiše a klidně stála. Nakonec jim přece jen došlo, že tím chci něco říct a ztichly.

.

„Vysvětlila jsem jim, že jednoho dne (budou-li mít takové štěstí), si najdou práci. Může se stát, že to bude stejná práce, jakou má ta 17letá dívka a že velmi doufám, že lidé se jim budou dívat do očí a říkat „DĚKUJU“. Je jim 8, 7 a 5 let a jejich věk je už dost vysoký na to, aby věděly, jak se slušně chovat a projevovat lidem úctu.

Pro mou reakci jsem teď ta nejhorší máma na celém světě.“

Názory lidí na to, jak Jaime zareagovala, jsou různé. Mnoho lidí ženu obdivuje, děkuje jí a píše, že pracuje jako obsluha v restauracích a lidé je také ignorují. Jiní si zas myslí, že její reakce byla přehnaná, protože „na takovou scénu její děti v životě nezapomenou“. Koneckonců… přesně o to jí šlo, nemyslíte?

.

Souhlasíte s Jaime? Sdílejte tento článek!