Je zajímavé vědět, kdo jste – vůdce, hipík, silák nebo kreativec? Vyberte si jedno tlačítko a zjistíte to

Psychologické testy jsou velmi populární, od té doby co jsou dostupné on-line ve velkém množstvím zvlášť. V tom našem si budete moci vyzkoušet takový, který o vás prozradí opravdu dost. A přitom jde jen o to, vybrat si jedno z nabízených tlačítek a pak počkat na “diagnostiku”, kterou vám test určí.

.

Jste připraveni?

Čtverec

.

Vybrali jste si čtverec? Tak to budete nejspíš neúnavným pracovníkem/pracovnicí.

Když něco děláte, vkládáte do toho sami od sebe mnoho sil, jste vytrvalý a věci dotahujete do konce. Mezi ostatními kolegy jste oblíbený i proto, že je z vás cítit odolnost, jen tak něco vás nerozhodí.

Navíc jste trpělivý, takže když se objeví problém, hned nezpanikaříte. Máte schopnost dobré myšlenkové analýzy věcí a obdařen jste též smyslem pro detail.

Potřebujete, aby věci probíhali tak dobře, jak jste je naplánovali: když se přes vaší snahu přesto něco zkazí, dokáže vás to pořádně naštvat.

Trojúhelník

.

V případě, že jste si zvolili trojúhelník, budete rozeným vůdcem. Jste extrémně dobře soustředěný na svůj cíl, víte přesně čeho chcete dosáhnout a jdete za tím.

Býváte energický, působíte silně a nezadržitelně. I proto se vám většinou vaše sny a představy plní.

Jste sebejistý, ale ne hloupě: máte totiž většinou pravdu a zpravidla jste ve skupině ten, kdo rozhoduje správně. Úspěch a vítězství vám dělají dobře, naopak chybu a prohru uznat příliš neumíte.

Chcete být nejlepší, váš způsob života je velmi kreativní a jediné co vás trochu trápí, je příliš silné ego. Kariéra je pro vás na prvním místě.

Kruh

.

Kruh je symbolem harmonie, vybral-li jste si právě jej, symbolizuje vás ona. Zajímá vás na prvním místě to, abyste měl s lidmi dobré vztahy.

Lidé kolem, jejich spokojenost a štěstí, to je pro vás nejdůležitější hodnota. Vyzařuje z vás srdečnost, laskavost, lidství, i proto trávíte často a rád čas v rodině nebo v dalších přátelských kolektivech.

Lidi vás cení pro vaší empatii a váš soucit.

Nepodvádíte, lidi si vás rychle oblíbí i proto, že se nepřetvařujete a zůstáváte svůj. Jste zkrátka nekonfliktní a z povahy přátelský: lidi nemají problém s vámi a vy s nimi.

Křížek

.

Zvolil-li jste křížek, jste kreativní a tvořivá osobnost. Máte přehršel nápadů, myšlenek…

Zároveň jste velmi výjimečný, od svého okolí se v mnohém odlišujete- křížek si vybere pouze jeden z padesáti.

Ústupky nejsou pro vás, k dohodě docházíte skrz konflikt a diskuzi, která podle vás probouzí nové nápady a myšlenky.

Symbolický je pro vás smysl pro humor a ironie, kterou používáte jako cestu pro řešení konfliktů i zdánlivě neřešitelných situací.