Jak má rodina pejskovi vysvětlit, že jeho pán, kterého miluje nejvíc na světě, se už nevrátí? Co se stane potom, láme srdce…

Pes je nejvěrnější přítel člověka a od svého majitele nikdy neopustí. Blízcí Ryana Jassena nechtěli, aby si pejsek myslel, že se ho majitel chtěl zbavit a tak požádali lékaře, aby psa mohli vpustit do pokoje Ryana a mohl se se svým pánem rozloučit…

Ryanovi Jessenovi bylo teprve 33 let, když začal trpět na bolesti hlavy. Mladý muž z Kalifornie si myslel, že se jedná pouze o migrény, ve skutečnosti to ale bylo něco vážnějšího.

Ryan prodělal mrtvici a byl převezen do nemocnice, kde upadl do kómatu. Lékaři rodině museli sdělit tu nejsmutnější zprávu. Blízcí se chtěli s Ryanem ještě naposled rozloučit.

Chtěli také, aby se s ním mohla rozloučit i Mollie (fenka Ryana)…

.

Mollie se začala chovat tak, jako kdyby přesně věděla, o co se jedná… Byla klidná, ale tiše kňučela…

Pochopila, že její majitel s ní už nebude moct být…

Je to nespravedlivé… Ryan měl celý život před sebou… 🙁

.

Rideout Memorial Hospital did the sweetest thing for us and allowed us to bring my brother's dog in to "say goodbye" so she'd know why her human never came home. If you knew my brother, he really loved his sweet dog. (So many people have asked – He thought he had a migraine, but it was a ventricular brain hemorrhage. They think it was brought on by high blood pressure, and there's speculation that his frequent consumption of energy drinks may have contributed. THANK YOU to everybody for the outpouring of support, but I won't be responding anymore. We are sincerely touched and humbled by others' stories, their sharing in our sadness and the kindness of so many people. Don't worry about the dog! We're keeping her!!! She's part of the family.)

Gepostet von Michelle Jessen Gold am Donnerstag, 1. Dezember 2016