Za co utratili své miliony?! Nejhloupější výherci loterie

Vyhrát v loterii je snem mnohých lidí, a tak den co den tipují čísla s vidinou výhry. Samozřejmě, že v životě jsou mnohem důležitější věci než peníze, ale ruku na srdce, kdo z nás by nechtěl být boháčem?

Několika jedincům se již podařilo vyhrát loterii, ale nedopadlo to vůbec dobře. Spíše katastrofálně, protože to byli hlupáci, kteří s penězi neuměli hospodařit.

Pojďme se společně podívat na nejhloupější výherce loterie!

Jane Park – výhra 2 200 000 $

.

Jane byla do svých 26 let naprosto obyčejnou ženou. Když však dosáhla již zmíněného věku, její život se od základů změnil!

Vyhrála v loterii, avšak veškeré své peníze utratila za plastické operace, večírky a alkohol.

Tato Britka neunesla odpovědnost za veškeré své peníze a nebyla schopná se naučit hospodařit. Měla deprese a několikrát se pokusila o sebevraždu.

Nakonec sice závislost na drogách a své deprese porazila, což je nejdůležitější, ale její účet je teď v mínusu.

Janita Lee – výhra 18 000 000 $

.

Tato imigrantka z Jižní Koreje tenkrát pracovala s parukami. Byla to žena, která toužila po bohatství a tak si každý den kupovala losy.

Nakonec se na ní štěstí usmálo a vyhrála 18 milionů dolarů. Své peníze utratila za opravdu nečekanou věc – za politiku.

Byla politickým nadšencem, který se zajímal o politické dění v zemi, takže se stala politickým sponzorem. Sponzorovala politické kampaně a do politiky dala veškeré své peníze.

Nakonec skončila v dluzích, které splácí dodnes.

Alex a Rhoda Toth – 20 000 000 $

.

Tito manželé vyhráli 20 milionů dolarů. Měli takovou radost, že se rozhodli, že svou výhru zdvojnásobí v kasinu Las Vegas. Zde o polovinu svých peněz přišli, ale to jim nebránilo v tom, aby si pořídili velké sídlo a nejrůznější pozemky.

Investovali do farmy s marihuanou, což se jim nevyplatilo. Byli zadrženi a velké množství majetku jim bylo zabaveno. Nakonec museli zbytek majetku prodat, aby měli na zaplacení soudních poplatků.

Alex zemřel během čekání na rozsudek, Rhoda žije v malém bytě bez elektřiny.

Billie Bob Harrell – výhra 31 000 000 $

.

Věřte nebo ne, tento muž byl farář. Měl opravdu velké srdce a svou výhru se snažil utrácet opatrně. Neutrácel za blbosti – koupil si pouze auto a dům.

Za zbytek peněz pomáhal příbuzným, farníkům a “přátelům”, kteří se objevili v moment, kdy Billie získal peníze.

Nakonec všechny své peníze do dvou let rozdal, dostal se do dluhů a opustila ho manželka. Musel si vzít dokonce i nějaké půjčky, aby mohl pokrýt náklady na svůj život.

Andrew Jack Whittaker – výhra 315 000 000 $

.

315 milionů dolarů? Tak to už je celkem šílená suma. Andrewa můžeme považovat za krále všech rozhazovačů. Velmi zajímavé je, že ještě předtím, než vyhrál loterii, už milionářem byl.

Byl to úspěšný podnikatel s majetkem odhadovaným na 17 milionů dolarů.

Po výhře v loterii si zřejmě myslel, že může utrácet trochu více, než měl ve zvyku, a tak se tak trochu urval ze řetězu. Mnoho peněz nechal ve striptýzových barech, pár peněz věnoval na charitu. Holdoval drogám a utrácel opravdu neskutečně moc.

Tak moc, že si nadělal dluhy, které nestihnou splatit ani jeho vnoučata.