Co vidíte NA OBRÁZKU jako první? Psychologický test, který řekne mnoho o vašem strachu

Hluboko ve vašem podvědomí se můžete bát věcí, o kterých se vám ani nesnilo a většinou se tento strach projeví v nejnevhodnější chvíli.

Možná i o daném strachu víte, ale potlačili jste ho a po dlouhé době na něj téměř zapomněli. Pokud ovšem nevíte, čeho se bojíte a chcete to zjistit, je ten správný čas.

Dnes si totiž s námi můžete udělat tento psychologický test, který řekne mnoho o vašem strachu. Jediné, co pro to musíte udělat, je podívat se následující obrázek, který najdete pod tímto textem.

Zkuste se soustředit na věc, které jste si na obrázku všimli jako první. Následně si přečtěte, co o vás vaše všímavost vypovídá.

.

Nůž

Pokud jste jako první viděli nůž, bojíte se nejvíce nemocí. Bojíte se toho, že byste měli nějakou vážnou nemoc.

Ještě více se bojíte, že by onemocněl někdo vám blízký. Největší strach máte z toho, že se o nemoci své, nebo kohokoliv z vašich blízkých dozvíte příliš pozdě.

Housenka

Pokud jste jako první viděli housenku, máte největší strach z nadpřirozena. Bojíte se duchů, strašidel, negativní energie.

Často, když jste pak sami doma, vám připadá, že je někdo ve vaší blízkosti, nebo že vás někdo sleduje. Máte strach především večer, když se setmí. Bojíte se zvláštních zvuků a občas vám kvůli tomu dělá problém i usnout.

Motýl

Pokud jste jako první viděli motýla, máte největší strach ze zrady. Takový strach máte především kvůli zkušenostem, které s lidmi máte.

V minulosti vám nejspíše někdo dosti ublížil. Možná vám ublížil bývalý partner, nebo někdo z vaší rodiny. Bojíte se dalšího zklamání.

Jablko

Pokud jste první viděli jablko, máte největší strach ze smrti. Ne jen z té vlastní, ale i ze smrti někoho blízkého.

Možná jste už o spoustu svých blízkých přišli a nechcete, aby se vám tyto pocity vrátily a znovu se tak opakovaly. Víte, že ztráta někoho blízkého je opravdu těžká a dosti tvrdá zkouška.

Zkuste myslet pozitivněji a vypusťte z hlavy myšlenku o smrti. Bude se vám mnohem snadněji dýchat