Co znamená, když se probouzíte každou noc?  Může signalizovat různé poruchy

Poruchy spánku se staly v poslední době zcela běžné. Může za to i stres, ale pokud se probouzíte stále častěji v přibližně stejnou dobu, může to znamenat problém.

Na toto přišli už dávno starověké národy. Podle Číňanů může za poruchy spánku energie, která z určitých důvodů neproudí v těle tak, jak má.

Máte problémy se spánkem? Pak je dobré najít příčinu

.

Pokud patříte mezi lidi, kteří chodí brzy spát a pravidelně se probouzejí mezi 21:00 až 23:00 hodinou, tak to může znamenat, že máte problémy se štítnou žlázou.

Avšak nemluvíme tu o tom, že si v takovém čase pouze lehnete do postele a převalujete se, protože nedokážete usnout.Takové časté probouzení může být způsobeno stresem z následujícího dne.

Časté buzení se v tomto čase může být způsobeno nesprávným vylučováním žláz, také cévy jsou aktivnější. Takové probouzení může signalizovat i problémy s nadledvinkami či imunitním systémem.

Pokud patříte do skupiny lidí, která se budí mezi 23:00 – 01:00, tak se vás tělo možná snaží upozornit na problémy se žlučníkem.

Jsou způsobeny pozřením velkého množství nezdravých tuků, které mohou vést i k takovým zdravotním problémům. Proto neuškodí konzumovat také ořechy, ovoce či zeleninu.

.

Časté probouzení mezi 01:00 – 03:00 v noci mohou mít za následek oslabená játra. Způsobují to nahromaděné toxiny, kterých se tělo neumí zbavit.

V takovém případě je dobré kdybychom si dopřáli pauzu od alkoholu nebo omezili příjem kofeinu. Na doporučený pitný režim také není dobré zapomínat.

Když se budíte nad ránem, a to konkrétně mezi 03:00 – 05:00 může to znamenat, že na poplach volají vaše plíce. V tomto čase se totiž tělo připravuje na nový den a plíce pracují na plné obrátky.

Pokud se k tomu přidá ještě kašel, tento problém byste rozhodně ignorovat neměli.

.

Vstávání mezi 05:00 – 07:00 hodinou není nic výjimečného.

Pokud si však můžete přispat a vás den začíná až po sedmé, ale vy se přesto budíte v tomto čase, tak vaše potíže mohou být spojeny s tlustým střevem. Tento orgán je zodpovědný i za nadměrné přibírání a trávicí problémy.

Míváte také problémy se spánkem? Napište nám do komentářů. Jestli se vám tento článek líbil, tak jej nezapomeňte sdílet i se svými přáteli.