Zákazníci restaurace ho začali urážet, poté ale jeho nadřízený udělal něco neuvěřitelného!

Grenache Restaurant v Manchesteru je proslulá díky skvělé anglické a francouzské kuchyni. Restaurace je velmi elegantní a vstup je možný jen v obleku. Zdálo by se, že tam chodí pouze slušní lidé, ale opět se ukázalo, že peníze ještě nezaručují slušné chování… Naštěstí majitel „Grenache Restaurant“ je plný empatie a zůstává nad věcí!

Mike, majitel restaurace, napsal na oficiální stránce na Facebooku slova, která dokazují, jaký je to skvělý člověk! Ukázalo se, že několik klientů se pohrdavě chovalo k jednomu z jeho číšníků. Dokonce se ptali Mika, co s tím klukem je a proč ho zaměstnal… Svou odpověď Mike zveřejnil na Facebooku:

„V Grenache zaměstnáváme osoby podle takových kritérií, jakými jsou zkušenosti, Ochota spolupracovat a úcta k práci. Nikoho neodmítáme a jenám jedno, jakou má barvu pokožky, jestli má tetování a nezajímá nás hmotnost, nemoci nebo víra. Nechceme nikoho diskriminovat! A pokud Ty někoho diskriminuješ, nemáš v Grenache co dělat. Nestojíš za náš čas, úsilí a ÚCTU“.

.

Tímto způsobem se majitel restaurace zastal svého zaměstnance. Andy Foster má autismus, ale to mu nebrání pracovat v Grenache, jak ujišťují Mike a jeho partnerka Karen.

Je krásné vidět, že v dnešní době nehrají roli pouze peníze a získávání dalších zákazníků, ale obyčejná lidská úcta k jinému člověku!

.

Kéž by se tak všichni chovali ke svým zaměstnancům!