„Znany polski piosenkarz opublikował zdjęcie ciężarnej żony”: jest niesamowicie słodki

Tata to niezwykle ważna rola w życiu każdego mężczyzny. Niedługo zostanie nim pewien znany polski wokalista, który zamieścił zdjęcie na Instagramie ze swoją ciężarną żoną.

Tata dziecka, które niedługo przyjdzie w rodzinie jednej z gwiazd showbiznesu będzie na pewno bardzo szczęśliwy. Jeszcze niedawno media informowały, że wokalista rozstał się ze swoją partnerką, a teraz wygląda na to, że będą mieli dziecko. Czyżby nie mogli bez siebie wytrzymać?

Tata to rola którą będzie musiał przyjąć znany polski muzyk

– Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaje mi się, że jestem przygotowany – przyznał znany polski artysta na portalu społecznościowym.

Na Instagramie fakt oczekiwania na potomka ogłosił Igor Herbut, wokalistka zespołu Lemon, zespołu znanego z talent show „Must be the Music” w którym wygrał główną nagrodę. Muzyk wrzucił zdjęcie wraz ze swoją 8-lat starszą partnerką Małgorzatą Dęc, byłą menadżerką zespołu, z którą podobno rozstał się dwa lata temu. Jednak 2 maja Małgorzata dodała na swojego prywatnego Instagrama zdjęcie z muzykiem.

Wokalista opatrzył zdjęcie z partnerką emotikoną czarnego serca i hasztagiem „babyboy” czym potwierdził płeć nienarodzonego jeszcze dziecka.

Na zdjęciu Igor został uchwycony w trakcie tańca z partnerką Małgorzatą, samo zdjęcie jest czarno-białe i jak wynika z hasztagów – wykonane analogowym aparatem.

Gratulacje dla przyszłego ojca

Będzie to pierwsze dziecko pary. Do tej pory Igor Herbut zdecydowanie unikał dzielenia się swoim życiem prywatnym i w mediach społecznościowych zamieszczał posty dotyczące głównie jego działalności artystycznej. W ostatnim czasie zaczął uchylać coraz większego rąbka tajemnicy i publikuje co raz to więcej postów dotyczących swojego prywatnego życia.

Internauci są zachwyceni zdjęciem artysty i bardzo pozytywnie je komentują.

– Z całego serca jestem szczęśliwa waszym szczęściem. Piękne foto.

– Już jestem ciekawa jakie mu nadacie imię miłości i zdrowia dla Was – piszą użytkowniczki Instagrama.

Niektórzy dopatrują się nawiązania do pewnego słynnego obrazu filmowego z Patrickiem Swayze.

– Pięknie! Coś jak Baby i Johny z dirty dancing – napisała jedna z internautek.

Wygląda na to, że fani są zachwyceni. Ciekawe czy w związku z narodzinami dziecka, artysta zacznie częściej chwalić się swoim życiem prywatnym?

Źródło: pikio.pl

Share