Kvůli koťátkům je připravena jít do ohně a do vody! Příběh o síle mateřské lásky

Tato kočka z New Yorku má větší srdce než ne jeden muž. Seznamte se se Scarlett, kočkou, která se stala jednou z nejznámějších kočičích matek v roce 1996, když pětkrát proběhla skrze plameny a zachránila všech pět svých koťat z požáru budovy.

Dokazuje, jak silná je matčina láska ke svým dětem. Poté, co zachránila svá koťata, je jedno po druhém dotkla nosem, protože nemohla otevřít své popálené oči. Ujistila se, že všichni žijí. Později upadla do bezvědomí.

Zde je kočka s pěti koťaty, které zachránila z hořícího domu.

.

Scarlett se svými koťaty žila v opuštěné garáži, když najednou celá stavba začala hořet. Poté, co hasiči zvládli situaci, spatřili, jak Scarlett vytahuje koťata z plamenů, jedno po druhém/

.

V důsledku popálenin nemohla otevřít oči, měla popálené tlapky a částečně spálený kožíšek.

Navzdory bolesti a utrženým ranám se svým nosem ujistila, zda koťata žijí. Poté omdlela.

.

Hasič, který Scarlett našel, jí okamžitě vzal k veterináři. Po třech měsících všechny koťata, s výjimkou jednoho, byly připraveny k osvojení.

Tisíce dopisů od lidí se svalili do útulku. Každé z koťat našlo svůj domov.

.

Scarlett byla osvojena paní Karen Wellen, která kdysi sama utrpěla zranění v autonehodě a od té doby si začala osvojovat zvířata vyžadující zvláštní péči. Nemusíme dodávat, že Scarlett vede spokojený život.

.

Postoj této kočky ve mně vzbuzuje velký obdiv a úctu, ale také emoce. Lidé by se měli učit od zvířat, jako je Scarlett. Podělte se o tento krásný příběh.