Kim jest życiowa partnerka Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski niedawno zastąpił Norbiego jako prowadzący program „Jaka to melodia”. Jego kariera zawodowa wspaniale się rozwija, a biorąc pod uwagę to, jak wygląda jego partnerka, można przypuszczać, że w życiu prywatnym też idzie mu świetnie.

.

Rafał Brzozowski świetnie radzi sobie w swojej karierze zawodowej i okazał się godnym zastępstwem Norbiego w programie „Jaka to melodia”. Mało kto jednak wie, że gwiazdor ma zjawiskowo piękną partnerkę życiową. Jego ukochana również robi karierę na telewizyjny ekranie.

Rafał Brzozowski spotyka się z modelką

Rafał Brzozowski dla wielu kobiet jest partnerem idealnym. W końcu jest przystojny, sympatyczny i bardzo utalentowany. Gwiazdor z pewnością spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród płci przeciwnej.

Prezenter spotyka się obecnie z ze znaną modelką, która ma już na swoim koncie kilka ważnych sesji, między innymi do „Playboya”. Ukochana Brzozowskiego robi również karierę w telewizji i wzbudza powszechny zachwyt, gdyż jest zjawiskowo piękna.

Zjawiskowa piękność

Obecną partnerką Rafała Brzozowskiego jest Anna Tarnowska, Wicemiss Polonia 2007 i Wicemiss Świata Studentek 2010. Dziewczyna robi karierę w modelingu, w którym idzie jej coraz lepiej. Jej roznegliżowaną sesję można było podziwiać w jednym z wydań „Playboya”.

Instagram modelki wypełniony jest licznymi fotografiami, na których Tarnowska pozuje w zmysłowych strojach. Dziewczyna posiada niesamowite, wysportowane ciało. Wiele Polek marzy o takiej sylwetce. Razem z Rafałem Brzozowskim z pewnością tworzą piękną parę. Partnerzy pasują do siebie idealnie.

Niedługo modelka zaliczy również swój debiut telewizyjny. Zobaczymy ją w serialu TVP2 „Na sygnale”, w którym wcieli się w rolę pięknej pani doktor. Być może będzie to przełomowy moment w jej karierze i po udziale w tej produkcji posypią się kolejne oferty.

Wiadomo, że jeżeli chodzi o karierę telewizyjną, wygląd jest bardzo ważny. Anna Tarnowska z pewnością spełnia ten wymóg, a niedługo widzowie przekonają się czy posiada także talent aktorski.

.

.

.

Źródło: pikio.pl

Share